Hledání:
Zákazník: Nepřihlášen
Novinky a speciální n...
Kalendáře, diáře, nov...
Psací potřeby a kance...
Elektronika a přísluš...
Outdoor, nářadí, drob...
Textil
Cestování, tašky, pen...
Domácí potřeby a hrnky
Krása a zdraví
Výprodej
Podlahy
Ploty
Zábradlí
Podpora prodeje

Prodáváme značky

Arco

Balmain

BestinTown

Bosch

Case Logic

Centrixx

ClikClak

Crossing

Dunlop

Erga

ETC

KenHom

Laguiole

Lamy

Marksman

OrientExpress

Parker

PaulBocuse

PierreCardin

PGA Tour

Rotring

Samsonite

SilverMatch

Slazenger

SpiritofStLouis

TodoModo

Trendline

USBasic

Victorinox

Waterman

Novinky katalogu Dárky 09 (4) 26.07.2008

Rotační tisk propisek ERGAZnačkové propisky ERGA zastupujeme na českém trhu již 15 let, a i letos jsou  katalogu nové modely. Kromě novinek samotných vám ale u ERGY můžeme nabídnout ještě něco navíc - celoplošný rotační potisk přímo ve výrobě.
Výběr psacích potřeb ERGA pro katalog Dárky 09 najdete zde. Rádi vám zašleme také katalog ERGA 2008. V doprodeji můžete koupit zlevněné propisky ERGA z minulých let.

   Více zde

Novinky katalogu Dárky 09 (3) 20.07.2008
Ručníky nově včetně sublimačního tisku a vetkávání Ručníky a osušky včetně možnosti jejich vyšívání jsou již roky pevnou součástí naší nabídky. Nově jsme nabídku rozšířili o možnost vetkávání do celé plochy, nebo o možnost sublimačního potisku CMYKem, při zachování všech detailů tisku i vlastností ručníků, včetně možnosti praní při vysokých teplotách.
Sublimační tisk nabízíme už od deseti kusů, podle formátu ručníku či utěrky, pro vetkávání je minimem tisíc kusů. Získáte tím ovšem nesrovnatelně lepší cenu, než při stejném počtu ručníků s výšivkou. Ke každému z ručníků a osušek dodávaných včetně sublimačního tisku, nebo s vetkáváním přímo z výroby si můžete najít podrobný popis na webu, kde jsou i ceny odstupňované dle množství.
   Více zde

Novinky katalogu Dárky 09 (2) 19.07.2008
Pořiďte si značkové nářadí BOSCH jako reklamní předmět!Když jsme loni poprvé zařadili do nabídky značkové nářadí a autopříslušenství slavné motoristické značky DUNLOP, byly vaše reakce velmi pozitivní.
Letos sortiment kvalitního značkového nářadí rozšiřujeme o špičkové nářadí BOSCH za ceny, které konkurují i prodejcům nářadí a přitom na ně platí všechny agenturní slevy. Dárkové sady BOSCH najdete v nářadí, výhodou jsou i krátké dodací lhůty.
   Více zde

Novinky katalogu Dárky 09 (1) 15.07.2008

Papírové tašky - běžné modely do týdne, zakázkové během měsíce Hned první strana nového katalogu nabízí stále populárnější, levné a ekologické nosiče reklamy - papírové tašky.Papírové tašky - běžné modely do týdne, zakázkové během měsíce
Tašky nabízíme v celé řadě provedení - v různých formátech, s matnou i lakovanou povrchovou úpravou, s ušima z papíru i se šňůrkami.
Několik desítek nejprodávanějších modelů najdete přímo v on-line obchodě, kde máme jak tašky bez potisku vhodné pro dotisk sítotiskem, tak i vybrané dárkové modely s už natištěnými motivy.
Atypické tvary a speciální plnobarevné potisky vám rádi spočítáme na vyžádání, vesměs již od 500 ks. Standardní modely dodáme vesměs již týden po objednávce.
Kompletní sortiment najdete v oddíle Papírové tašky.

   Více zde

Nový e-shop 01.07.2008

Dobrý den, vítáme Vás v našem novém e-shopu.

   Více zde

Položek: 19   Stran: 3         1 2 3