Hledání:
Zákazník: Nepřihlášen
Novinky a speciální n...
Kalendáře, diáře, nov...
Psací potřeby a kance...
Elektronika a přísluš...
Outdoor, nářadí, drob...
Textil
Cestování, tašky, pen...
Domácí potřeby a hrnky
Krása a zdraví
Výprodej
Podlahy
Ploty
Zábradlí
Podpora prodeje

Prodáváme značky

Arco

Balmain

BestinTown

Bosch

Case Logic

Centrixx

ClikClak

Crossing

Dunlop

Erga

ETC

KenHom

Laguiole

Lamy

Marksman

OrientExpress

Parker

PaulBocuse

PierreCardin

PGA Tour

Rotring

Samsonite

SilverMatch

Slazenger

SpiritofStLouis

TodoModo

Trendline

USBasic

Victorinox

Waterman

Nové ceníky vám přinášejí GARANCI NEJLEPŠÍ CENY 23.02.2010

GARANCE NEJLEPŠÍ CENY aneb ceny letí dolů

Ceníky všech kolekcí roku 2010 - mj. GiftsPlus, PICOWORLD, The Catalogue GiftsPromotion / TextilePromotion nebo ERGA - jsou již k dispozici (ceníky ke stažení najdete zde), jejich nové položky postupně vkládáme také do e-shopu.
Jejich nasazení provázejí hned dvě výrazné novinky: ceny snižující se v závislosti na počtu odebraných kusů a GARANCE NEJLEPŠÍ CENY.
Ceny odstupňované podle počtu kusů
ukazují přehledně a rychle, jakou slevu zákazník získá v závislosti na objemu objednávky. Odpadnou dotazy typu "jak se cena změní, když objednáme sto kusů", sleva se v košíku automaticky přepočítá, aniž by o ni musel klient žádat.
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY je důvodem, proč naše ceny letí dolů.
Rozhodli jsme se totiž porušit tradici, že všechny vytištěné ceny musí zůstat v platnosti, a nechali jsme platit jen ty, které jsou pro klienta výhodnější. Ceny některých výrobků v nových kolekcích šly dolů, jiné nahoru. 
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY znamená, že pokud se cena totožného zboží v některé z nových kolekcí snížila, platí nižší cena automaticky i na zboží katalogu DÁRKY. Pokud se naopak cena srovnatelného zboží v některé
z nových kolekcí zvýšila, zaplatíte až do konce června pouze cenu vytištěnou v katalogu DÁRKY. V obou situacích vám tedy garantujeme, že zaplatíte nejlepší cenu.
Ceny snižující se podle počtu kusů platí už dnes i pro zboží katalogu DÁRKY, pokud je výsledná cena nižší, než cena vytištěná v katalogu.

   Více zde

Nový katalog Picoworld 2010 01.02.2010

nová kolekce PICOWORLD - objednejte si katalog ještě dnes!Kolekci reklamních dárků střední a vyšší kategorie PICOWORLD jsme začali v ČR a SR distribuovat poprvé
v loňském roce, a zájem klientů nás velmi mile překvapil. Letos jsme se proto rozhodli vydat kompletní český katalog s celou nabídkou PICOWORLD, nikoliv jen zařadit vybrané položky do katalogu DÁRKY. Pro koncové klienty jsme v něm připravili atraktivní snižování cen podle počtu odebraných kusů, reklamním agenturám přitom garantujeme jejich plné procentní slevy v každé z množstevních kategorií.

PICOWORLD sází na neokoukaný design, technické vychytávky i dobrou kvalitu zboží, to vše za velmi přijatelné ceny, nabízené ve velmi originálně zpracovaném katalogu. Prohlédněte si v náhledu, jak bude katalog vypadat, vydání plánujeme na první polovinu března.
Kompletní sortiment položek PICOWORD 2010 si už můžete objednat on-line, novinky jsou již zavedeny v našem eshopu, pro vyhledávání stačí do kódu zboží zadat první dvě číslice kódu s hvězdičkou, 16*. 
Kompletní nový ceník si můžete stáhnout zde, pro reklamní agentury je připravena jeho neutrální verze.

   Více zde

Zakázková výroba USB disků a MP3/MP4 playerů 17.10.2009

Prohlédni si kompletní katalog MP3 a MP4 playerů!Prohlédněte si nový elektronický katalog USB disků a MP3/MP4 playerů Save&Play, včetně příkladů, jaké nejrůznější tvary vám  můžeme vyrobit na zakázku.

Popularita USB flash disků i MP3 a MP4 playerů v reklamě stále roste, úměrně tomu, jak klesají jejich ceny a rozšiřuje se jejich nabídka. Abychom zpřehlednili dnes již stovky modelů v naší nabídce, soustředili jsme všechny USB flash disky i MP3 a MP4 přehrávače na jediné místo do našeho e-shopu, kde jsme je rozdělili podle kapacity paměti. Stačí si zvolit kategorii:

 • USB flash disky
 • MP3 přehrávače
 • MP4 přehrávače

  Požadovanou kapacitu si můžete zvolit v levém menu e-shopu, řada modelů má již zahrnut v ceně i dvojbarevný potisk a jeho technickou přípravu. Ceny aktualizujeme cca 1x týdně. 
 •    Více zde

  Kompletní nabídka PARKER-WATERMAN-LAMY opět on-line 13.09.2009

  Podzimní nabídka Firemní dárky - vánoční nabídka 2009 obsahuje již tradičně řadu dárkových souprav a speciálních kombinací značek Parker, Waterman, Lamy a poprvé i typicky firemní produkt, pera Quill. Ta se dodávají pouze včetně firemního loga, navíc s doživotní zárukou - podrobnosti najdete v detailu zboží.

  Na začátku podzimní sezóny navíc máme pro milovníky prestižního psaní už tradičně několik speciálních nabídek:

 • můžete si stáhnout kompletní katalogy celých kolekcí PARKER, WATERMAN, LAMY i speciální nabídky FIREMNÍ DÁRKY a VÁNOCE 2009.
 • na celý sortiment u nás v e-shopu získáte slevy až osm procent oproti běžným cenám papírového či pdf katalogu
 • zájemce o značková pera zveme na výstavu v budově pivovaru Staropramen v Praze, 24.9. od 16 hodin. (pro detailyPodrobnosti k výstavě 24.9.2009 získáte kliknutím na obrázek klikněte na obrázek)

  Reklamním agenturám garantujeme na celý sortiment Parker Waterman Lamy a Quill plné agenturní slevy, stejné, jako mají na ostatní sortiment. Neutrální katalogy si můžete stáhnout zde.

 •    Více zde

  YOURBAG aneb vyrábíme REKLAMNÍ TAŠKY NA MÍRU 13.05.2009

  YOURBAG - vaše reklamní taška na míru

  Přemýšlíte nad účinným reklamním předmětem, který bude originální, praktický, líbivý, ekonomický, ekologický, prostě super?

  Máme pro vás řešení - YOURBAG aneb sestavte si vlastní reklamní tašku na míru!
  Inspirujte se v novém elektronickém katalogu, vyberte si rozměr, materiál, barvu, stanovte si velikost loga a počet kusů či celkový rozpočet, který potřebujete dodržet, a zašlete nám poptávku - rádi vám zkalkulujeme konkrétní cenu.
  Nový sortiment YOURBAG je zcela odlišný od nabídky papírových tašek - ty můžete i nadále nakupovat už od pěti kusů přímo v elektronickém shopu.

     Více zde

  Nový katalog Kalendáře-diáře-novoročenky 2010 03.05.2009

  Kalendáře-diáře-novoročenky 2010Nový katalog KALENDÁŘE - DIÁŘE - NOVOROČENKY 2010 je hotov,jeho elektronickou verzi
  si můžete prohlédnout nebo stáhnout pdf již dnes. Kalendáře, diáře i novoročenky už jsou samozřejmě také v elektronickém obchodě, kde jsou do konce července zvýhodněné ceny - rychlou objednávkou můžete ušetřit až 20% ceny!

  Množstevní slevy najdete v detailu každé položky. Nakupujte on-line:
  nástěnné kalendáře - stolní kalendáře - víceměsíční kalendářediáře - novoročenky.

     Více zde

  Poprvé v ČR - propisky, které krásně voní 11.04.2009

  Originální parfémované propisky PURA voní až dva roky!Americká patentovaná technologie poprvé v Evropě,
  a ihned i v Česku - máme v nabídce nově propisky PURA, které jemně voní!
  Šest základních barev, šest základních vůní - oranžová s vůní Piňa Colada, fialová s vůní levandule, hnědá s vůní čokolády, zelená vonící po mátě peprné, červená s vůní malin a černá s vůní ostružin.
  Máte unikátní šanci mít mezi prvními skutečně originální reklamní předmět - od třiceti tisíc kusů navíc s možností namíchat si barvu propisky i její vůni na zakázku!
  Kouzlo dlouhodobé vůně je skryto jak v technologii, tak i v materiálu - jeho částí je celulóza, ideálně schopná absorbovat libovolné příměsy barev i vůní. Výrobce garantuje, že propisky jsou schopné udržet vůni celé dva roky, což vysoce překračuje jejich obvyklou dobu použití.
  Novinku nabízíme prvním klientům za zaváděcí cenu 22,80 Kč, s podmínkou minimálního odběru pouhých 300 kusů. Buďte mezi prvními, kdo překvapí originálním dárkem, který na rozdíl třeba od voňavých stromečků nevyčichne a hlavně je použitelný všude a po celý den, nejen v autě.
  Propisky PURA a jejich podrobný popis najdete v e-shopu.

     Více zde

  Položek: 19   Stran: 3         1 2 3