Hledání:
Zákazník: Nepřihlášen
Novinky a speciální n...
Kalendáře, diáře, nov...
Psací potřeby a kance...
Elektronika a přísluš...
Outdoor, nářadí, drob...
Textil
Cestování, tašky, pen...
Domácí potřeby a hrnky
Krása a zdraví
Výprodej
Podlahy
Ploty
Zábradlí
Podpora prodeje

Prodáváme značky

Arco

Balmain

BestinTown

Bosch

Case Logic

Centrixx

ClikClak

Crossing

Dunlop

Erga

ETC

KenHom

Laguiole

Lamy

Marksman

OrientExpress

Parker

PaulBocuse

PierreCardin

PGA Tour

Rotring

Samsonite

SilverMatch

Slazenger

SpiritofStLouis

TodoModo

Trendline

USBasic

Victorinox

Waterman

Nové ceníky vám přinášejí GARANCI NEJLEPŠÍ CENY 23.02.2010

GARANCE NEJLEPŠÍ CENY aneb ceny letí dolů

Ceníky všech kolekcí roku 2010 - mj. GiftsPlus, PICOWORLD, The Catalogue GiftsPromotion / TextilePromotion nebo ERGA - jsou již k dispozici (ceníky ke stažení najdete zde), jejich nové položky postupně vkládáme také do e-shopu.
Jejich nasazení provázejí hned dvě výrazné novinky: ceny snižující se v závislosti na počtu odebraných kusů a GARANCE NEJLEPŠÍ CENY.
Ceny odstupňované podle počtu kusů
ukazují přehledně a rychle, jakou slevu zákazník získá v závislosti na objemu objednávky. Odpadnou dotazy typu "jak se cena změní, když objednáme sto kusů", sleva se v košíku automaticky přepočítá, aniž by o ni musel klient žádat.
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY je důvodem, proč naše ceny letí dolů.
Rozhodli jsme se totiž porušit tradici, že všechny vytištěné ceny musí zůstat v platnosti, a nechali jsme platit jen ty, které jsou pro klienta výhodnější. Ceny některých výrobků v nových kolekcích šly dolů, jiné nahoru. 
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY znamená, že pokud se cena totožného zboží v některé z nových kolekcí snížila, platí nižší cena automaticky i na zboží katalogu DÁRKY. Pokud se naopak cena srovnatelného zboží v některé
z nových kolekcí zvýšila, zaplatíte až do konce června pouze cenu vytištěnou v katalogu DÁRKY. V obou situacích vám tedy garantujeme, že zaplatíte nejlepší cenu.
Ceny snižující se podle počtu kusů platí už dnes i pro zboží katalogu DÁRKY, pokud je výsledná cena nižší, než cena vytištěná v katalogu.

   Více zde